krople odchudzające b-01

Krople b-01 to ekstrakt z trzech ziół: mięty, melisy i kopru włoskiego. Tajemnica skuteczności kropli tkwi w odpowiednich proporcjach skladników. Mięta reguluje i przyspiesza przemianę materii, wpływając na produkcję soków trawniennych. Melisa ma właściwości uspokajające oraz zmniejsza napięcie i stres, które są jedną z przyczyn kompulsywnego jedzenia. Koper włoski zapobiega wzdęciom i wpływa na perystaltykę jelit.

jak działają?

Krople b-01 stosuje się w ilości 4-5 kropli na 1 litr wody zródlanej, mineralnej niegazowanej lub niesłodzonego soku owocowego. 1 opakowanie kropli wystarcza na 2 miesiące codziennego stosowania. Krople przyjmowane wraz z zalecaną ilością plynu przyspieszają diureze i tym samym oczyszczanie organizmu z toksyn. Po tygodniu picia wody z kroplami można zauważyć wyraźny spadek nadmiernego apetytu. Następuje stopniowe uregulowanie przemiany materii, zauważalny jest wyraźny spadek apetytu na słodycze. Dodatkowym efektem picia wody z kroplami b-01 jest zmniejszenie płytkich zmarszczek i lepsze nawilżenie skóry.

zamów już teraz!

krople b-01 na odchudzanie

zamów już teraz!

rewolucyjne krople

Krople b-01 to preparat wykorzystujący działanie wszystkich wymienionych ziół w zgodzie z prawami homeopatii. Receptura kropli b-01 została opracowana w Niemczech. Na rynku niemieckim krople b-01 obecne są od roku 2000. Ich skuteczność potwierdzają także klienci w Holandii, Belgii, Szwajcarii oraz od 1,5 roku w Polsce.
Krople b-01 nie mają żadnych skutków ubocznych, są całkowicie bezpieczne, posiadają aktualne atesty ze stacji sanitarno - epidemiologicznych oraz instytutu zielarstwa i ziołolecznictwa. Do obrotu na rynku polskim dopuszczone są przez Glównego Inspektora Sanitarnego. Średni spadek wagi przy systematycznym stosowaniu kropli b-01 to 3-4 kg w ciągu miesiąca. Jest to utrata bezpieczna dla organizmu, nie wywołująca zaburzeń krążenia i nie wpływająca na gospodarkę hormonalną. Niewątpliwą zaletą kropli b-01 jest brak występowania efektu jo-jo, co potwierdzają badania oraz opinie użytkowników tego rewelacyjnego produktu.

kontakt

importer: firma ARI
komórka: +48 517 513 909
faks: +48 71 361 69 79
e-mail: b-01@b-01.pl
WWW: www.b-01.pl

b-01 - a new natural way to help you lose weight
German quality and tradition

back to the top